MILEY’S NEW MUSIC VIDEO “CAN’T BE TAMED” + Video

7. května 2010 v 21:29 | LucinQa-MileynQa |  Miley Cyrus
Anglicky :

NEW MUSIC VIDEO "CAN'T BE TAMED"
MAKES ITS WORLDWIDE DEBUT EXCLUSIVELY ON E! NEWS
TUESDAY, MAY 4 AT 7:00PM & 11:30PM ET/PT
Plus: E!'s Ryan Seacrest Sits Down with Miley for an Exclusive Interview About the Groundbreaking New Video
Log Onto www.eonline.com to See the Video Anytime After 7:00pm ET on May 4
Los Angeles, April 29, 2010 - With legions of fans from around the globe following her, singing sensation Miley Cyrus is undoubtedly one of the most high-profile artists of her generation. On Tuesday, May 4, the world will see the premiere of Miley's video for her latest single "Can't Be Tamed" in a worldwide exclusive only on E! News at 7:00pm ET/PT and 11:30pm ET/PT.
In addition to this worldwide premiere, Cyrus will sit down for an exclusive interview with Ryan Seacrest on the newscast to give fans a unique insight into the creation of the video and the inspiration behind it. After the network's 7:00pm ET telecast, the video will be viewable on the web exclusively at E! Online.
Miley, who has already sold 15 million records worldwide, will release her latest album June 22. The album's debut single, "Can't Be Tamed," is a self-empowering song in which Miley asserts that she has to stay true to herself in relationships, and it is sure to become an anthem among her legions of fans around the world.
For her new single, Miley teamed up with long-time Miley Cyrus collaborators Tim James & Antonina Armato ("Seven Things" and "See You Again"), MTV Award-winning director Robert

Hales (Justin Timberlake, Gnarls Barkley, Kings of Leon) and choreographer Jamal Sims to create a video that features incredible dance choreography and inspiring lyrics.
Don't miss the worldwide premiere of Miley's highly-anticipated new music video for her single "Can't Be Tamed" on E! News Tuesday, May 4 and log on to www.eonline.com that evening for a whole new look at this world famous artist.
About Comcast Entertainment Group
Based in Los Angeles, Comcast Entertainment Group operates E! Entertainment Television, the 24-hour network with programming dedicated to the world of entertainment, and E! Online; The Style Network, the destination for women 18-49 with a passion for the best in relatable, inspiring and transformational lifestyle programming; and G4, offering the last word on gaming, technology, animation, interactivity and "geek culture" for the male 18-34 demo. E! is currently available to 97 million cable and satellite subscribers in the U.S. and the E! Everywhere initiative underscores the company's dedication to making E! content available on all new media platforms any time and anywhere from online to broadband video to wireless to radio to VOD. The Style Network currently counts 64 million cable and satellite subscribers and Mystyle.com keeps women up to date on all the latest fashion and beauty news on the web. G4 is available in 69 million cable and satellite homes nationwide and G4tv.com is a top web destination for video game news and information.

Český Překlad : (Neměla jsem čas tak jsem to šoupla do překladače xDD )

Nová hudba VIDEO "nemůže být zkrocen"

NEPOSKYTUJE ITS světovou premiéru výhradně na E! NEWS

Úterý 4.května AT 19:00 & 23:30 ET / PT

Plus: E! 'S Ryan Seacrest sedne s Miley na exkluzivní rozhovor o revoluční Nové Video

Přihlaste se na www.eonline.com vidět Video kdykoliv po 19:00 ET 4. května

Los Angeles 29. dubna 2010 - S legie fanoušků z celého světa po ní, zpěv pocit Miley Cyrus je nepochybně jedním z nejvíce high-profil umělců své generace. V úterý 4. května, svět bude vidět premiéru video Miley je pro ni poslední singl "Can't Be Tamed" v celém světě exkluzivní pouze pro E! Novinky v 7:00 pm ET / PT a 23:30 ET / PT.

Kromě této celosvětové premiéře, bude Cyrus sednout na exkluzivní rozhovor s Ryan Seacrest na televizním zpravodajstvím, aby fanouškům jedinečný vhled do tvorby videa a inspirace za to. Po sítě 19:00 ET televizní vysílání, bude video zobrazovat na webu pouze v E! Online.

Miley, který již prodal 15000000 desek po celém světě, bude vydání své poslední album 22. června. Album je debutovat jeden, "Nemohu zkrotit nenechala," je self-zmocňuje song, ve kterém Miley tvrdí, že ona má zůstat věrná sama ve vztazích, a to je určitě, aby se stala hymnou mezi svými zástupy fanoušků po celém světě .

Pro její nový singl, Miley se spojila s dlouho-době Miley Cyrus spolupracovníci Tim James & Antonina Armato ("Sedm věcí" a "See You Again"), MTV Award-vítězný režisér Robert Hales (Justin Timberlake, Gnarls Barkley, Kings of Leon ) a choreograf Jamal Sims vytvořit video, které funkce neuvěřitelné taneční choreografii a inspirující texty.

Nenechte si ujít premiéru celosvětově vysoce-očekávané Miley nové hudební video pro její singl "Can't Be Tamed" na E! Novinky úterý 4 květnu a přihlásit se k www.eonline.com ten večer pro zcela nový pohled na toto světově proslulé umělce.

O Comcast Entertainment Group

Se sídlem v Los Angeles, Comcast Entertainment Group provozuje E! Zábava televize, 24-hodinová síť s programováním věnované do světa zábavy, a E! Online; Style Network, určení pro ženy 18-49 s vášní pro nejlepší relatable, inspirující a transformační životní styl programování a G4, nabízí poslední slovo na hraní her, technologie, animace, interaktivitu a "geek kultura" pro muž 18-34 demo. E! je v současné době k dispozici na 97 milionů kabelové a satelitní zákazníků v USA a E! Všude iniciativa podtrhuje odhodlání společnosti k tomu, E! obsah dostupný na všech nových médií platformy kdykoli a kdekoli z on-line na širokopásmové video do bezdrátových rádio na VOD. Style Network v současné době nabral 64 milionu kabelových a satelitních předplatitelů a Mystyle.com udržuje ženy až do dnešního dne všechny nejnovější módy a krásy novinky na webu. G4 je k dispozici v 69 milionu kabelových a satelitních domácností celostátní a G4tv.com je top web destinací pro video herní novinky a informace.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama